Naše společnost KDYCOKAM STĚHOVÁNÍ nabízí komplexní vyklízecí služby – vyklízení Praha, ale také vyklízení ČR. Naše služba vyklízení obsahuje profesionální servis spojený s vyklizením nemovitosti a řádnou ekologickou likvidaci odpadu. K likvidaci odpadů využíváme jak sběrné dvory, tak i našeho partnera – firmu AHV a.s. Vyklízíme nejen byty v Praze a okolí, ale jsme schopni provést vyklízení v Praze a okolí v menších i větších firmách a dalších nejrůznějších objektech.

Naše služba vyklízení v Praze a okolí nekončí pouze vyklizením nemovitosti a odvozem a likvidací odpadu. Našim zákazníkům nabízíme také odkup starožitností u našeho partnera a díky tomu se vám tak mohou snížit náklady na vyklízení nemovitosti.

V případě potřeby jsme schopni obalit výtah a zábradlí ve vyklízeném objektu a máme pojištění odpovědnosti za škody vůči třetím osobám.

Minimální cena zakázky na vyklízení je 1.600,- Kč bez DPH 21%. U nás můžete platit za vyklízení také platebními kartami a to bez příplatků.

V případě, že si z vyklízené nemovitosti budete chtít ponechat nějaký majetek a sami si jej odvést, jsme schopni vám dodat kvalitní 5W-stěhovací krabice o rozměrech 55x35x35 cm, a to formou zápůjčky nebo prodeje.

Ceny za vyklízení a zápůjčku případně prodej stěhovacích krabic se řídí platným ceníkem.

Klíčové vlastnosti naší služby vyklízení:

  • obalování výtahů a zábradlí v objektech
  • po vyklizení objektu v Praze můžeme také uklidit a vymalovat
  • za naše služby můžete platit platebními kartami
  • jsme pojištěni proti případným způsobeným škodám