+420 601 57 57 57stehovani@kdycokam.cz

 

Informace o stěhování - KdyCoKam stěhování Praha

Naše společnost KDYCOKAM STĚHOVÁNÍ nabízí komplexní stěhovací služby – stěhování Praha, ale také stěhování ČR. Naše služba stěhování obsahuje profesionální servis včetně kvalitního obalování nábytku proti poškození, vyškolené a profesionální pracovníky působící v oblasti stěhování již několik let. Máme pojištění odpovědnosti za škody vůči třetím osobám a mnoho kvalitního vybavení pro stěhování. Provádíme stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování firem a jiná stěhování nejen v Praze. 

Důkazem komplexnosti našich služeb je fakt, že nabízíme i skladování v Praze – skladování krátkodobé i dlouhodobé. Skladovací služby ve střeženém objektu 24/7 pod plným dohledem a pojištěním. Nemáte ještě dokončenou rekonstrukci, ale musíte už předat prodaný byt? Přijedeme, odstěhujeme, uskladníme v Praze – Modřanech, vyskladníme a nastěhujeme na vaší novou adresu.

Minimální cena zakázky na stěhování je 1.600,- Kč bez DPH 21%. U nás můžete platit za stěhování také platebními kartami a to bez příplatků.

Zákazník si u nás může zapůjčit nebo zakoupit kvalitní 5W-stěhovací krabice o rozměrech 55x35x35 cm dle platného ceníku. Dále nabízíme také prodej kvalitního obalového materiálu – stretch fólie a jednostrannou bublinkovou fólii za cenu pouhých 599,- Kč bez DPH 21%. Stěhovací krabice i ostatní objednaný obalový materiál dodáváme zákazníkovi rozvozem a po stěhování si můžeme opět krabice odvést, a to dle platného ceníku. Nabízíme také možnost osobního odběru a vrácení zákazníkem zdarma na naší pobočce v Praze.

Při obalování stěhovaného nákladu používáme nejrůznější kvalitní obalovací materiály, které každá konkrétní zakázka vyžaduje – bublinková fólie, miralon, americká bublinková fólie, smršťovací – stretch fólie, polystyrenové krutony, 5W krabice (pětivrstvé), lepící pásky, šatní boxy.

Někteří zákazníci se také ptají, zda jsme schopni zlikvidovat část věcí, které stěhovat nechtějí, ale přesto musí pryč. Ano, je to možné. Naše společnost nabízí také službu vyklízení Praha a okolí. Více se můžete dočíst zde (odkaz na vyklízení).

Klíčové vlastnosti naší služby stěhování:

 • montáže nábytku - v případě potřeby není problém smontovat Vámi zakoupený nábytek
 • před započetím stěhování si vyřídíme veškerou potřebnou administrativu
 • dodání obalového materiálu před stěhováním
 • kvalitní obalování proti poškození
 • obalování výtahů a zábradlí v objektech
 • zapůjčení i prodej stěhovacích krabic
 • zapůjčení i prodej šatních boxů
 • stěhované věci Vám můžeme uskladnit v Praze krátkodobě i dlouhodobě
 • při stěhování v Praze můžeme stěhovaný objekt také uklidit a vymalovat
 • za naše služby můžete platit platebními kartami
 • jsme pojištěni proti případným způsobeným škodám